Pneumatiky
 

Plechové disky
 
Akční zboží
Slevy až 70% na vybrané zboží z našeho eshop
Zařadili jsme pro Vás do prodeje Alu kola BARRACUDA, CORNICHE.
Tyto závodní kola ze Švýcarska kombinují klasický elegantní design a sportovní vzhled. Kola Chalange, Monza, Vegas, Le Mans a Arrows jsou synonymy pro vyjímečný auto tuning. Alu kola TZUNAMEE, KARIZMA, STARZZ, VOLTEC T6 a STILETTO ROSSO jsou etalonem autostylingu. V našich očích je individuální výraz vozu vyjádřením způsobu života.

Informace o výrobci ocelových disků KFZ

Ocelové disky pro osobní automobily v nabídce našeho eshopu jsou vyráběny německým výrobcem ocelových kol KFZ Stahlrad, která spadá pod mezinárodní skupinu ALCAR. Skupina sdružuje více než 30 společností v celé evropě. Více informací o skupině Alcar naleznete na webu Alcar.cz.
 
Podívejte se na promoční video skupiny Alcar:


Ocelové disky KFZ podléhají nejpřísnější kontrole ve výrobě a splňují certifikaci TÜV. Disky jsou homologované pro použití v Evropské unii a mají osvědčení ministerstva dopravy o technické způsobilosti pro provoz v České republice. Disky jsou vyráběné pod značkou MADE IN GERMANY. Certifikaci TÜV můžete ověřit na webu výrobce plechových kol www.kfz-raeder.at
 
A zde je ke shlédnutí video z továrny Ambrosetti Ruote SA ve Švýcarsku. Uvidíte výrobu a kontrolu kvality plechových kol dodávaných skupinou Alcar:Plechové disky, jak jsou často nazývány, je vhodné montovat originálními kolovými šrouby, je však možné na vyžádání doobjednat bezpečnostní šrouby. Můžete také zlepšit vzhled svých ocelových kol použitím krytů kol, tak zvaných poklic.


Bazar alu kol

Bazar pneumatik